Motors : موتور هیدرولیک، هیدروموتور

Pumps : پمپ هیدرولیک

Valves : شیر هیدرولیک

Power units : یونیت هیدرولیک

Cylinders : سیلندر هیدرولیک

REXROTH  : هیدرولیک و پنوماتیک

PARKER : هیدرولیک و پنوماتیک

MAHLE :فیلتراسیون

HYDAC : هیدرولیک و فیلتراسیون

KRACHT : هیدرولیک

DYNASET : ژنراتور هیدرولیکی

آموزش هیدرولیک

فرم مشاوره

 

Bosch Rexroth یکی از پیشگامان عرصه کنترل و درایو در جهان می باشد. بیش از 000 500 کاربر در 80 کشور جهان محصولات این کمپانی را تحت براند Rexroth مورد استفاده قرار می دهند. به لطف کادر متخصص و کاملا به روز، Rexroth در زمینه تحقیقات، تولید و فروش محصولات خود در بازار جهانی کاملا موفق عمل می نماید.

کنترل و درایو الکتریکی، هیدرولیک صنعتی، یونیت های هیدرولیکی قابل حمل، اتوماسیون و نیز پنوماتیک از رئوس برنامه های کمپانی Rexroth  به شمار می رود.

Valves

شیر هیدرولیک

Pumps

پمپ هیدرولیک

Motors

موتور هیدرولیک

کد محصولات

 

 
R900006510 NUT AB20-12/GE08LR-EDA3C
R900006521 NUT AB20-18/RED A3C L 15/12
R900006536 O-RING 12X1-N-NBR90
R900006539-M3x3 SCREW DIN438-14H
R900006540 ​​SHCS ISO4762-M14X40-10.9
R900006550 O-RING 28X3-N-FKM80
R900006551 O-RING 45x3-N-FKM80
R900006555 PLATE DIN433-10 ,5-140HV
DOUBLE-U-BEARING R900006560 AB33-10/1-50
DOUBLE-U-BEARING R900006562 AB33-10/2-50
DOUBLE-U-BEARING R900006563 AB33-10/2-60
DOUBLE-U-BEARING R900006564 AB33-10/3-60
DOUBLE-U-BEARING R900006565 AB33-10/3-70
DOUBLE-U-BEARING R900006566 AB33-10/4-70
R900006567 NOZZLE 1.2 M4x7 MS RN115.38
R900006573 O-RING 17x1 ,5-N-FKM80
R900006585 O-RING 7.65 0.78 X1-N-FKM80
R900006593 OIL SEAL 25X35X7 BASL NBR-902
R900006601 SPRING 6.3 / 0,9 X16, 2 / 6, 5
R900006602 SPRING 5.5 / 0.5 X11 / 3
R900006607 SPRING 5.7 / 0,6 X11, 5 / 4
Check valves 15 R900006625 RHD PL1
R900006626 STUETZRING 23/28X1
R900006627 STUETZRING 35/40X1
R900006631 STUETZRING 27.3 / 32X1
R900006632 STUETZRING 18/22X1
R900006643 STUETZRING 20.3 / 25X1
R900006644 STUETZRING 12/16X1
R900006654 NOZZLE 0.5 M4x7 MS (0.5 +0.02) RN115.38
R900006655 SPRING 6/1X31/11, 5
R900006669 LOCK RING 105X4 DIN472
RETAINING RING R900006670 120x4 DIN472
R900006672 LOCK RING 150X4 DIN472
R900006675 SPAN PEN-ST ISO8752-3x18
R900006677 KNOB HANDLE 0852-258-00 25/8X40
R900006678 SPRING 10 / 0,8 X11, 3 / 3
R900006681 NOZZLE 1.5 M4x7 MS RN115.38
R900006684 O-RING 20X2-N-FKM80
R900006685 SPRING 10/1X11/2
R900006686 SPRING 10/1X12, 5 / 2
R900006707 grooved pin ISO8740-3X6-ST
R900006711 grooved pin ISO8741-6X20-ST
R900006718 O-RING 85X2-N-FKM80
R900006737 WIPERS 40 / 48X 5X7 PU6 PUR RN182.11
R900006739 NOZZLE 0.6 M4x7 MS RN115.38
R900006741 WIPERS 10 / 16X3, 5X5 P7 NBR RN182.11
ROD SEAL R900006742 10 / 20x18, 5NBR RN182.34
R900006748 O-RING 22x2 ,5-N-FKM80
R900006751 SPRING 6.2 / 0.8 X14, 9 / 5
R900006762 O-RING 8.3 X 2 ,4-N-FKM80
R900006763 O-RING 16X3-N-FKM80
R900006764 TERMINAL MK 3 / 2
R900006767 SCREW M3x16 DIN7513-BE-ST &
R900006771 SPRING 71 / X110 7.5 / 4.5
R900006772 NUT MAV08LRA3C
R900006774 SPRING 13 / X35 2.25 / 6.5
R900006776 NUT MAV10LRA3C
R900006786 O-RING 8X2-N-FKM80
R900006792 SPRING 9.7 / 0.6 X 21 / 6.5
R900006794 LOCK SCREW DIN908-M26x1 ,5-ST-A3C
R900006803 WIPERS 12 / 18X3, 5X5 P7 NBR RN182.11
R900006814 WIPERS 14 / 20X3, 5X5 P7 NBR RN182.11
R900006827 AB20-07/12X2 Welding cones, 5
R900006828 AB20-07/16X3 Welding cones, 0
R900006829 AB20-07/20X3 Welding cones, 0
R900006830 AB20-07/25X4 Welding cones, 0
R900006831 AB20-07/30X4 Welding cones, 0
R900006832 AB20-07/38X5 Welding cones, 0
ROD SEAL R900006837 4 / 7,5 X3, 0 UGA2-WS858
R900006858 NABE AB33-20/KB 28-28
R900006873 AB33-20/KB 28 SLEEVE
R900006874 AB33-20/KB 38 SLEEVE
R900006892 SPRING 7.8 / 1.1 X29/10
R900006909 SPRING 7.2 / 0.8 X19, 9 / 5, 5
R900006912 PASS DISC DIN988-22X32X1
ROD SEAL R900006920 4 / 7,5 X3, 0 *
R900006928 BALL KNOB DIN319-L40X12PF
R900006940 SPRING 20 / 2,5 X49 / 6
R900006945 PASS DISC DIN988-12X18X0, 1
R900006946 PASS DISC DIN988-12X18X0, 3
R900006947 PASS DISC DIN988-12X18X0, 5
R900006948 PASS DISC DIN988-12x18x1
R900006950 DIN988-PASS DISC 8X14X1
R900006951 DIN988-PASS DISC 8X14X0, 5
R900006952 DIN988-PASS DISC 8X14X0, 3
R900006976-HEAD SCREW M5x50 ISO1207-4.8-A3C
R900006980 KEY SY48
R900006981 O-RING 38x2 ,5-N-NBR90
R900007008 SPRING 16.5 / 4X68/10
R900007015 O-RING 21x2-N-FKM80
R900007020 O-RING 16X2-N-FKM80
R900007029 O-RING 58X2 ,5-N-FKM80
R900007038 O-RING 6X2-N-FKM80
R900007043 BELLOWS 18.0 / 70.0 X 84.0 NR: 1.4821
R900007045 SCREW DIN913-M12X12-45H
RETAINING RING R900007053 9x0, 8 DIN472
R900007057 SPRING 24/4X70/8
ROD SEAL R900007069 70 / 85X22, 5FKM RN182.34
R900007071 PISTON SEAL 50 / 35X11, 5 FKM RN182.12
R900007072 PISTON SEAL 63 / 48X13, 0 FKM RN182.12
R900007073 PISTON SEAL 80 / 60x15, 2 FKM RN182.12
R900007074 PISTON SEAL 100 / 80X21, 2 FKM RN182.12
R900007102 PLATE 17678-001 RNI-REXROTH
R900007107 O-RING 8X1-N-NBR90
R900007111 O-RING 9.25 0.78 X1-N-NBR90
R900007119 KNOB HANDLE 0852-256-00 25/6X40
R900007126 SPRING 14.4 / 1.6 X52 / 9
R900007145 SPRING 16 / 3,2 X68 / 9
R900007163 SCREW DIN913-M10X25-45H
R900007176 SPRING 5.5 / 1.25 X15 / 6
R900007190 BELLOWS V6-875 7.0 / 31.0 X 33.0 CR
R900007194 SPRING 4.8 / 0.63 X 21 / 9,5
R900007209 ISO8752-SPAN PIN 5X20-ST
R900007212 NUT AB20-12/GE 08 LM-ED A3C
R900007213 NUT AB20-12/GE 12 LM-ED A3C
R900007214 NUT AB20-12/GE 18 LM-ED A3C
Check valves 16 R900007215 RHD PS1
Check valves 20 R900007216 RHD PS1
Check valves 25 R900007217 RHD PS1
CUTTING RING R900007225 D 28-L A3C
CUTTING RING R900007228 S D 16-A3C
R900007233 SCREW DIN913-M10X8-45H
R900007237 FITTING U11-1 / 2 ZN
R900007238 FITTING U11-3 / 4 ZN
R900007239 FITTING U11-1 ZN
R900007240 FITTING U11-1 1 / 4 ZN
R900007241 FITTING U11-1 1 / 2 ZN
R900007257 FITTING N4-1X3 / 4 ZN
R900007270 N4-FITTING 2X1 ZN
R900007340 SHCS 3/8UNCX1-12.9
R900007343 42-LAMP RED 60V GOL75
R900007352 SHCS ISO4762-M10X140-10.9
R900007353 SPRING 31 / X57 2.5 / 4.5
R900007354 LOCK SCREW 1 / 8 NPT LEVL-SEAL
R900007356 CLOSING BOLT 1 ​​/ 2 NPT LEVL-SEAL
R900007367 SCREW M3x4 DIN 913-45H-
SCREW M4X6-DIN913 R900007368-45H
R900007375 WIPERS 18 / 7 A1 26X 4X PUR RN182.07
R900007376 WIPERS 22 / 7 A1 30X 4X PUR RN182.07
R900007395 SPRING 33.6 / 3.2 X55 / 4
R900007399 PLATE 17685-001 RNI-REXROTH
R900007403 PLATE 17686-001 RNI-REXROTH
R900007413 TERMINAL MK 3 / 6
R900007415 SHCS M4X12-A4-ISO4762-70
R900007423 STEEL BALL 3.5 G20 DIN5401
R900007426 GPN300F9 PROTECTION PLUG-20 R1 / 4 "
R900007427 GPN300F12 PROTECTION PLUG-25 ​​R3 / 8 "
R900007428 GPN300F18 PROTECTION PLUG-30 1 / 2 "
R900007429 PROTECTION PLUG GPN 300 F 23-35 3 / 4 "
R900007430 PROTECTION PLUG GPN 300 F 25-45 R1 "
Check valves 12 R900007433 RHD PS1
R900007434 PLATE 17689-001 RNI-REXROTH
R900007441 DIN6885-A8X7X36
R900007469 NUTRING 5.0 X10, 0x4, 0 / 2, 5 G6-N84 SPEC.
R900007470 SPRING WASHER DIN2093-B10-GR1
R900007474 STRAIGHT PIN DIN7 6H11X10-ST-
R900007475 O-RING 24X2-N-NBR90
R900007477 grooved pin ISO8740-6X8-ST
R900007480 O-RING 24X2-N-FKM80
R900007482 NUTRING 6.0 X10, 0x4, 3 G7 Z5009-0050 DOCU.
R900007483 STUETZRING 6/10X1
R900007485 SPRING 3.4 / 0.45 x 12 / 7.5
R900007489 FITTING M4-1/2X3/8 ZN
R900007499-M4 FITTING 2X1 ZN
R900007503 FITTING A4-1 / 4 ZN
R900007504 FITTING A4-3 / 8 ZN
R900007506 FITTING A4-3 / 4 ZN
R900007507 FITTING A4-1 ZN
R900007508 FITTING A4-1 1 / 4 ZN
R900007509 FITTING A4-1 1 / 2 ZN
R900007510 FITTING A4-2 ZN
R900007548 SHCS 3/8UNCX3 1/2-12.9
R900007553 SHCS 1/2UNCX1 3/4-12.9
R900007557 SHCS 1/2UNCX5 1/2-12.9
R900007654 NUT AB20-12/GE 10 LM-EDM14X1, 5
R900007667 LOCK SCREW DIN906-0.5-ST M22X1
SHUT-OFF VALVE R900007674 DN10-3 / 4 / 28-330
R900007710 SHCS ISO4762-M6x100-10.9
R900007713 SPRING 8 / 0, 5X29 / 6
R900007723 FITTING U11-3 / 8 ZN
R900007730 SPRING 6.5 / 1.25 X10 / 3
R900007742 STUETZRING 28.4 / 32X0, 8
R900007751 LOCK SCREW DIN908-G2A-ST-A3C
R900007753 SPRING 26 / X36 1.4 / 5
Check valves 08 R900007767 RHD PS1
R900007769 O-RING 19x2 ,5-N-FKM80
R900007775 O-RING 14x2 ,5-N-FKM80
R900007812 HEX NUT DIN936-M33x1 ,5-17HA3C
R900007814 PROTECTION PLUG GPN 610 U 3
R900007815 PROTECTION PLUG GPN 610 U 4
R900007816 PROTECTION PLUG GPN610U7
R900007817 PROTECTION PLUG GPN 610 U 12
R900007818 PROTECTION PLUG GPN 610 U 16
R900007820 PROTECTION PLUG GPN610U19
R900007821 PROTECTION PLUG GPN 610 U 22
R900007824 OELSTANDANZEIGER AB31-21/127
R900007829 SPRING 19.5 / 6.5 X57, 7 / 5, 5
R900007830 SPRING 18/5X56, 6 / 5, 5
SCREW DIN913-M6X20 R900007832-45H
R900007833 SCREW M4x5 DIN 913-45H-
R900007849 NOZZLE 1.6 M4x7 MS RN115.38
R900007865 TUBE FORM 76.1 X 2.9 to 90 `ea
R900007866 TUBE FORM 88.9 x 3.2 - 90 `ea
R900007868 TUBE FORM 139.7 X 4.0 to 90 `ea
R900007870 TUBE FORM 60.3 X 5.6 to 90 `ea
R900007874 TUBE SHEETS X10 60.3, 0 - 90 `ea
R900007875 REDUCING 60.3 X 3.6 to 48.3 X 3.2-ST
R900007878 REDUCING 114.3 X 3.6 to 60.3 X 2.9-ST
R900007882 T-PIECE 60.3 X 2.9-ST
R900007883 T-PIECE 76.1 X 2.9-ST
R900007884 T-PIECE 88.9 X 3.2-ST
R900007885 TEE 114.3 X 3.6-ST
R900007888 T-PIECE 60.3 X 5.6-ST
R900007890 T-PIECE 48.3 X 5.1-ST
R900007893 SPRING 9.6 / 1,6 X38, 5 / 9, 5
R900007897 O-RING 62X3-N-FKM80
R900007910 NOZZLE 1.4 M4x7 MS RN115.38
R900007920 O-RING 37.69 X 3 ,53-N-NBR90
R900007921 O-RING 25x3 ,53-N-NBR90
R900007922 O-RING 56.74 X 3 ,53-N-NBR90
R900007923 O-RING 82.14 X 3 ,53-N-NBR90
R900007950 BUSHING 16.0 / 18.0 X 15.0 PAP .. P10
R900007965 PROTECTION PLUG GPN 610 U 2
R900007966 PROTECTION PLUG GPN 610 U 6
R900007972 WIPERS 16 / 22x3, 5X5 P7 NBR RN182.11
R900007977 HEX NUT M8-ISO4035-A4-035
R900007978 NUT DIN917-M8-A5-50
R900007993 DIN988-PASS DISC 8X14X0, 1
SCREW DIN913-M4X12 R900008000-45H
R900008012 PROTECTION PLUG GPN 610 U 5
R900008013 PROTECTION PLUG GPN 610 U 8
R900008014 PROTECTION PLUG GPN 610 U 11
R900008016 PROTECTION PLUG GPN610U15
R900008017 PROTECTION PLUG GPN 610 U 18
R900008020 ISO8752-SPAN PIN 4X36-ST
R900008033 O-RING 56.52 X5 ,33-N-NBR90
R900008034 O-RING 69.22 X5 ,33-N-NBR90
R900008035 O-RING 78.74 X5 ,33-N-NBR90
R900008036 O-RING 88.27 X5 ,33-N-NBR90
R900008037 O-RING 97.79 X5 ,33-N-NBR90
R900008038 O-RING 110.49 X5 ,33-N-NBR90
R900008039 O-RING 132.72 X7-N-NBR90
R900008040 O-RING 158.12 X7-N-NBR90
R900008042 O-RING 183.52 X7-N-NBR90
R900008043 O-RING 227.97 X7-N-NBR90
R900008044 O-RING 46.99 X5 ,33-N-NBR90
R900008045 O-RING 92X4-N-FKM80
R900008050 O-RING 39x3-N-FKM80
R900008059 FITTING T1-3 / 4 ZN
R900008061 FITTING T1-1 1 / 4 ZN
R900008078 RAIL, MOUNTING-AB33-01/C28/11-A3A
R900008119 clamp AB33-01 / G 1 / 2 B
R900008122 clamp AB33-01/48 C
R900008123 clamp AB33-01/60 C
R900008130 DIN1587-NUT M10-SW16-RI &
R900008132 SHCS M4X65-8.8-ISO4762-A2C
R900008136 SPRING 27.5 / 6.3 X131, 2 / 12, 5
PIN SCREW DIN835-M8x60 R900008139-10.9
R900008154 BALL VALVE AB21-20 / G 3/8-500
R900008155 BALL VALVE AB21-20 / G 1/2-400
R900008156 BALL VALVE AB21-20 / G 3/4-315
R900008157 BALL VALVE AB21-20/G1 -315
KEY R900008158 E 10H
R900008160 CLOSING LOCK KEY O. VW E10
R900008162 O-RING 17x2-N-FKM80
R900008176 FITTING N4-1/2X3/8 ZN
GPN 290/038 R900008181 PROTECTION PLUG SHAFT
R900008193 SPRING 16/4X41, 8 / 5
R900008195 BUSHING 5.0 / 7.0 X 5.0 PAP .. P10
SCREW DIN913-M5X20 R900008198-45H
R900008200 O-RING 3.2 X 1 ,6-N-NBR90
R900008201 O-RING 3.2 X 1 ,6-N-FKM80
R900008203 STUETZRING 50,4 / 55X1
R900008205 O-RING 9X1 ,5-N-FKM80
R900008216 SPRING 21.6 / 5.6 X78 / 7
R900008217 SPRING 22.3 / 6.3 X79 / 6
R900008218 SPRING 24.5 / 8.5 X77 / 5
R900008219 SPRING 26/10X76, 7 / 5
R900008228 O-RING 13X2 ,5-N-FKM80
R900008234 SPAN PIN ISO8752-2X6-ST
R900008235 STAPLE 64/16 CNK
R900008239 O-RING 5X1-N-NBR90
R900008243 SHCS M4X75-8.8-ISO4762-A2C
R900008257 SPRING 33 / 3,6 X43, 5 / 3
R900008258 SPRING 33 / 3.6 X 100 / 8
LIP RING R900008259 4X12X4, 5 G1 NBR
LIP RING R900008260 4X12X4, 5 G1 FP
R900008261 nut M 16-S A3C (M24X1, 5)
R900008262 STUETZRING 4/12X1
R900008263 DIN1434 BOLTS-ST-8H11X35X32
R900008276 PROTECTION PLUG GPN 610 U 27
R900008281 SHCS ISO4762-M6X125-10.9
R900008282 SHCS ISO4762-M6X135-10.9
R900008287 O-RING 18.64 X 3 ,53-N-NBR90
R900008290 O-RING 32.92 X 3 ,53-N-NBR90
R900008294 SPRING 3.6 / 0,4 X6, 3 / 4
R900008296 SPRING 7.6 / 1.25 X26 / 9
R900008297 SPRING 40/3X89/6
R900008299 SPRING 43 / 5,6 x52 / 3
R900008301 SPRING 47 / 4.25 X97 / 5
R900008302 SPRING 50/7X59/3
R900008304 SPRING 38 / 5,3 X99 / 7
R900008305 SPRING 60/8X96/4
R900008308 SPRING 60/5X181/9
R900008309 SPRING 80/10X109/4
R900008313 SPRING 49 / 6.5 X151 / 9
R900008314 SPRING 100/11X147, 5 / 4
R900008319 SPRING 110/14X157/4
R900008323 SPRING 13 / 1,4 X35, 5 / 7
R900008328 O-RING 8X1 ,5-N-FKM80
R900008336 STUETZRING S52028-1111
R900008346 SPRING 5.5 / 0.3 X 22 / 5
R900008368 HEATING ELEMENT AB32-10 / 2 D 400
R900008369 HEATING ELEMENT AB32-10 / 3 D 400
R900008371 SHCS ISO4762-M12X160-10.9
R900008377 BEARING GE 12 DO RN161.10
R900008379 BEARING GE 25 DO RN161.10
R900008380 BEARING GE 30 DO RN161.10
R900008381 BEARING GE 35 DO RN161.10
R900008382 BEARING GE 40 DO RN161.10
R900008383 BEARING GE 50 DO RN161.10
R900008384 BEARING GE 60 DO RN161.10
R900008385 BEARING GE 70 DO RN161.10
R900008386 BEARING GE 80 DO RN161.10
R900008387 BEARING GE 90 DO RN161.10
R900008388 BEARING GE 100 DO RN161.10
R900008389 BEARING GE 110 DO RN161.10
R900008390 BEARING GE 120 DO RN161.10
R900008391 SHCS 3/8UNCX1 1/4-12.9
RETAINING RING R900008396 160x4 DIN472
R900008397 LOCK RING 180X4 DIN472
R900008399 STUETZRING 21/24X0, 6
R900008400 WIPERS 56 / 66X 5X7 PU6 PUR RN182.11
R900008401 WIPERS 45 / 55X 5X7 PU6 PUR RN182.11
R900008402 WIPERS 100/112X7X12 PU6 PUR RN182.11
R900008403 WIPERS 110/122X7X12 PU6 PUR RN182.11
R900008404 WIPERS 125/140X10X16 PU6PUR RN182.11
R900008405 WIPERS 140/155X10X16 PU6PUR RN182.11
R900008407 WIPERS 160/175X10X16 PU6PUR RN182.11
R900008408 WIPERS 180/200X10X18 PU6PUR RN182.11
ROD SEAL R900008411 36 / 48X22, 5NBR RN182.34
ROD SEAL R900008412 45 / 60x22, 5NBR RN182.34
ROD SEAL R900008413 56 / 71X22, 5NBR RN182.34
ROD SEAL R900008414 90/105X22, 5NBR RN182.34
ROD SEAL R900008415 100/115X30, 0NBR RN182.34
ROD SEAL R900008416 110/125X30, 0NBR RN182.34
ROD SEAL R900008417 125/140X34, 0NBR RN182.34
ROD SEAL R900008418 140/155X34, 0NBR RN182.34
ROD SEAL R900008420 100/120X40, 0NBR RN182.32
ROD SEAL R900008424 180/210X60, 0NBR RN182.31
R900008425 PISTON SEAL 125/100X25, 8 NBR RN182.12
R900008426 PISTON SEAL 140/115X25, 8 NBR RN182.12
R900008427 PISTON SEAL 160/130X29, 0 NBR RN182.12
R900008428 PISTON SEAL 200/170X33, 5 NBR RN182.12
R900008429 PISTON SEAL 220/190X33, 5 NBR RN182.12
R900008430 PISTON SEAL 250/220X33, 5 NBR RN182.12
R900008453 SPRING 6.2 / 0.8 X15, 9 / 5
R900008459 SPRING 31 / X36 1.8 / 5
R900008478 O-RING 6X1 ,5-N-FKM80
R900008484 SPRING 9.5 / 2.5 X72/18
R900008486 SPRING 21.6 / 5.6 X89/10
R900008497 NUTRING 45.0 X35, 0x7, 0 P82
R900008501 FLAT HEAD SCREW DIN921-M5X16-5.8-F3A
USIT-RING R900008504 4.5 / U 7X1 NBR
R900008509 SPRING 10.1 / 1,4 X37, 5 / 9
R900008526 STUETZRING 11/14X0, 6
R900008527 STUETZRING 15/18X0, 6
R900008528 STUETZRING 26.2 / 30X0, 6
R900008529 STUETZRING 33.4 / 38x0, 6
R900008530 STUETZRING 39.4 / 44X0, 6
R900008535 HEX NUT M6-ISO4035-70-A2
R900008538 ISO1207-HEAD SCREW M2x8-CUZN
R900008548 SPRING 26/3X59/5, 5
R900008561 SPRING 19 / X50 2.5 / 6.5
R900008562 SPRING 19 / 2,25 X36 / 4
R900008563 SPRING 13.6 / 2x31 / 5.5
R900008582 OIL SEAL 40x52x7 / 6 B1BSL NBR-709
R900008585 STUETZRING 17.5 / 20.5 X0, 6
R900008586 PLATE 17617-002 RNI-REXROTH
R900008592 O-RING 47.22 X 3 ,53-N-NBR90
QUAD RING R900008596 8.20 X1, 78-446A 4012A X SEL
R900008610 SPRING 31/4X108/9
R900008617 GDME-LED LED 24 YE 831863-001
R900008618 LAMP, mica GDME LG-120 831826-001
R900008619 LAMP, mica-GDME LG 230 831824-001
R900008630 SHCS ISO4762-M10X160-10.9
R900008651 SPRING 10/2X40/10
R900008652 SPRING 10.3 / 2.25 X40, 4 / 8
R900008653 SPRING 10.8 / 2.8 X40, 4 / 8
R900008654 SPRING 11.2 / 3,2 X39, 2 / 7
R900008655 SPRING 11.6 / 3.6 X 37, 5 / 6
R900008656 SPRING 14.8 / 2.8 X42, 7 / 8
R900008657 SPRING 15.2 / 3.2 X43, 6 / 7
R900008659 SPRING 15.6 / 3.6 X55 / 8
R900008660 SPRING 16,5 / X55 4.5 / 6.7
R900008661 SPRING 18.3 / 6.3 X52 / 5
R900008668 CLAMP HSS 222/229
R900008672 SPRING 6.5 / 1.6 X26, 4 / 9
R900008675 STUETZRING 2 / 6, 7X0, 8
LIP RING R900008676 6.7 X2, 0x3, 0 PDF P43A-H90
R900008677 LIP RING 2X6, 7X3 C3 N3584-85
R900008678 NUTRING 18.0 X25, 0x4, 0 PDF P34N NBR
R900008679 SPRING 15.6 / 3.6 X42, 1 / 5
R900008680 SPRING 17.6 / 5.6 X52 / 5
R900008681 SPRING 19/7X50/4
R900008694 O-RING 117X4-N-NBR90
R900008699 SPRING-8 / 1, 8x24 / 7
R900008704 STUETZRING 21.5 / 24.5 X0, 6
R900008706 SHCS ISO4762-M30X90-8.8A3C
R900008712 O-RING 62X4-N-NBR90
R900008713 SPRING-8 / 1, 6X21, 5 / 6
R900008720 SPRING 24 / 2,8 X32 / 3
R900008741 clamp AB33-01/08 B
R900008742 clamp AB33-01/10 B
R900008743 clamp AB33-01/12 B
R900008745 PLATE 17691-001 RNI-REXROTH
R900008749 O-RING 69.44 X 3 ,53-N-NBR90
R900008750 LID 040-401 FA.RYAM
R900008754 STUETZRING G167 NBR
R900008755 STUETZRING G222 NBR
R900008763 O-RING 45.69 X 2 ,62-N-NBR90
R900008764 O-RING 26.64 X 2 ,62-N-NBR90
R900008765 O-RING 59.92 X 3 ,53-N-NBR90
R900008767 O-RING 14X1 0.78 N NBR90
R900008768 O-RING 28.24 X 2 ,62-N-NBR90
R900008769 STUETZRING 15.5 / 18X1
R900008771 ACTUATOR LIMIT SWITCH ROLLER + IS5C
R900008785 CLOSING LOCK KEY M. VW E10
R900008786 NUT AB20-24/GE 12 LR1 / 4 ED A3C
R900008790 AB20-08/16-10X2 Welding cones, 0
R900008793 AB20-08/20-12X2 Welding cones, 0
R900008806 SEAL 25.0 / 33.0 X5, 5 P43 FKM
R900008812 STUETZRING 18.3 / 20.5 X0, 5
R900008813 STUD M6-10.9
R900008821 SPRING 7 / 1, 6X16, 5 / 5
R900008828 SPRING 9.8 / 1.7 X40, 9 / 11
R900008829 SPRING 14.25 / 2.25 X42 / 9
R900008832 SPRING 15.2 / 3.2 X55/10
R900008835 STUETZRING 49/55X1
R900008836 SPRING 21 / 4,75 X78, 9 / 8
STEM SCREW DIN427-M4X6 R900008838-14H
R900008839 SPRING 32 / 2,8 X55 / 4
R900008843 SHCS ISO4762-M16x100-10.9
R900008850 O-RING 53.57 X 3 ,53-N-NBR90
R900008854 STAR TOLERANCE RING 10X10 BN
R900008855 LOCK WASHER 25 DIN470 PHOSPHATED
R900008856 OIL SEAL 22X30X5, 5 NBR P43
R900008857 SEAL 22.0 / 30.0 X5, 5 P43 FKM
R900008862 SPRING 13/2X68/15
R900008864 O-RING 26.64 X 2 ,62-N-FKM80
R900008865 O-RING 45.69 X 2 ,62-N-FKM80
R900008869 NOZZLE 0.7 M4x7 MS RN115.38
R900008875 O-RING 20.35 0.78 X1-N-NBR90
R900008885 RECTIFIER 831832-001 GDME-GB1
R900008890 O-RING 202.57 X7-N-NBR90
R900008892 O-RING 31.47 0.78 X1-N-NBR90
R900008893 O-RING 31.47 0.78 X1-N-FKM80
R900008895 S TRANSPORT HOOKS NR.1573 (1.7)
R900008900 BUSHING 6.0 / 8.0 X 6.0 PAP .. P10
R900008901 SPRING 10.5 / 1.5 X10, 7 / 2
R900008907 O-RING 56.74 X 3 ,53-N-FKM80
R900008930 SHCS ISO4762-M8x100-10.9
R900008934 SHCS ISO4762-M6x120-10.9
R900008937 O-RING 10.82 0.78 X1-N-NBR90
R900008938 O-RING 21.89 X 2 ,62-N-NBR90
R900008939 O-RING 44.04 X 3 ,53-N-NBR90
R900008940 O-RING 63.09 X 3 ,53-N-NBR90
R900008941 O-RING 10.82 0.78 X1-N-FKM80
R900008942 O-RING 21.89 X 2 ,62-N-FKM80
R900008943 O-RING 18.64 X 3 ,53-N-FKM80
R900008944 O-RING 26.57 X 3 ,53-N-FKM80
R900008945 O-RING 37.69 X 3 ,53-N-FKM80
R900008947 O-RING 50.39 X 3 ,53-N-FKM80
R900008948 O-RING 63.09 X 3 ,53-N-FKM80
R900008949 O-RING 12.37 X 2 ,62-N-FKM80
R900008951 O-RING 32.92 X 3 ,53-N-FKM80
R900008954 O-RING 81.92 X5 ,33-N-FKM80
R900008956 O-RING 28.24 X 2 ,62-N-FKM80
R900008957 PLATE SPRING 23.7 X14, 3X0, 3 CLOSED
R900008958 PROTECTION PLUG GPN 610 U 14
R900008971 O-RING 15.54 X 2 ,62-N-NBR90
R900008972 O-RING 23.47 X 2 ,62-N-NBR90
R900008973 O-RING 29.82 X 2 ,62-N-NBR90
R900008974 O-RING 39.34 X 2 ,62-N-NBR90
R900008975 O-RING 25x3 ,53-N-FKM80
R900008976 O-RING 47.22 X 3 ,53-N-FKM80
R900008977 O-RING 69.44 X 3 ,53-N-FKM80
R900008978 O-RING 82.14 X 3 ,53-N-FKM80
R900008980 SPRING 10 / 1,8 X 23 / 7
R900008989 SPRING 18.5 / 3.6 X99, 4 / 14, 5
R900008995 DAEMPFUNGSPUFFER 21 239 / V 40SH D25XH30 M6
R900009066 O-RING 120.02 X5 ,33-N-NBR90
R900009080 O-RING 164.47 X7-N-NBR90
R900009084 STUETZRING 82/90X1
R900009085 O-RING 148.59 X7-N-NBR90
R900009090 Schraubkupplungen AB20-11/K1 G1 / 4
R900009091 O-RING 15.6 X1 0.78 N NBR90
R900009092 O-RING 17.12 X 2 ,62-N-NBR90
R900009093 O-RING 17.12 X 2 ,62-N-FKM80
R900009094 O-RING 28.17 X 3 ,53-N-FKM80
R900009096 O-RING 53.57 X 3 ,53-N-FKM80
R900009097 O-RING 9.25 0.78 X1-N-FKM80
R900009098 O-RING 12.42 0.78 X1-N-FKM80
R900009099 O-RING 12.42 0.78 X1-N-NBR90
R900009102 O-RING 85.32 X 3 ,53-N-NBR90
R900009111 O-RING 46.99 X5 ,33-N-FKM80
R900009112 O-RING 59.69 X5 ,33-N-NBR90
R900009113 O-RING 59.69 X5 ,33-N-FKM80
R900009114 O-RING 78.74 X5 ,33-N-FKM80
R900009115 O-RING 94.62 X5 ,33-N-NBR90
R900009124 SPRING 13.5 / 2.25 X53, 5 / 11
R900009125 STUETZRING 40/44X1
R900009127 SPRING 8.8 / 1.1 X27 / 7
Check valves R900009148 BOA-R/PN16-DN040
R900009157 O-RING 48.9 X 2 ,62-N-NBR90
R900009173 clamp AB33-01 / G 1 B
R900009175 O-RING 148.82 X3 ,53-N-FKM80
R900009179 MEMORY ADAPTER G3/4-G3/8X50-SW32
R900009180 MEMORY ADAPTER G11/4-G3/4X50-SW46
R900009181 MEMORY ADAPTER G2-G11/2X80-SW65
R900009191 O-RING 34.52 X 3 ,53-N-FKM80
R900009193 O-RING 15.6 X1 0.78 N FKM80
R900009204 MICRO SWITCH TYPE 11SM1 T
R900009208 O-RING 39.34 X 2 ,62-N-FKM80
R900009211 KERB NAIL ISO8746-2X4-ST-A3C
R900009222 clamp AB33-01/16 C
R900009223 clamp AB33-01/20 C
R900009224 clamp AB33-01/25 C
R900009225 clamp AB33-01/30 C
R900009226 clamp AB33-01/38 C
R900009231-HEAD SCREW M4x45 ISO4762-10.9
R900009243 O-RING 66.27 X 3 ,53-N-NBR90
R900009245 O-RING 18.72 X 2 ,62-N-NBR90
R900009246 SPRING 8.6 / 1X44, 5 / 15
USIT-RING R900009248 4.5 / U 7X1 FKM
R900009249 clamp AB33-01/12 C
R900009250 NUTRING 6.0 X12, 0x4, 0 P34N 85SFR SH 75-80
R900009252 O-RING 29.82 X 2 ,62-N-FKM80
R900009253 O-RING 15.54 X 2 ,62-N-FKM80
R900009265 LOCK SCREW 1 / 8 NPTF DRY-SEAL
R900009271 FLANGE QA 50.0 - 4xM8 -> 28.0 X 4.0
R900009272 FLANGE QA 50.0 - 4xM8 -> 28.0 X 5.0
R900009302 WARNING LABEL RNI 17712-001 SENSORS.
R900009304 STAR TOLERANCE RING 15x10 BN
R900009309 O-RING 117.07 X3 ,53-N-NBR90
R900009313 O-RING 52.07 X 2 ,62-N-NBR90
R900009318 DIN7346-8X6 PIN TENSION
R900009319 O-RING 16X3 ,5-N-FKM80
R900009338 O-RING 34.59 X 2 ,62-N-NBR90
R900009339 O-RING 44.12 X 2 ,62-N-NBR90
R900009340 O-RING 22x2-N-NBR90
R900009345 O-RING 50.17 X5 ,33-N-NBR90
R900009348 ENDSCHALTERBETAETIGER IS-2-C WITHOUT ROLE
R900009353 O-RING 29.74 X 3 ,53-N-NBR90
R900009354 O-RING 34.52 X 3 ,53-N-NBR90
R900009370 PROTECTION PLUG GPN 610 U 0
R900009372 WASHER DIN9021 4.3-ST
R900009376 O-RING 40.87 X 3 ,53-N-NBR90
R900009381 DIN988-PASS DISC 6X12X0, 3
R900009385 STEEL BALL DIN5401-2-0, 001 G20
R900009387 STUETZRING 22/25X0, 6
NUT MOS R900009395 G 1 / 4 10S A3C
NUT MOS R900009396 G 1 / 2 10S A3C
R900009400 SHCS ISO4762-M6X150-10.9
R900009401 SHCS ISO4762-M6X185-10.9
R900009402 SHCS ISO4762-M6X110-10.9
R900009403 SHCS ISO4762-M10X190-10.9
R900009407 SPRING WASHER DIN2093-0.5 B12-GR1
R900009422-HEAD SCREW M5x75 ISO4762-10.9
R900009430 PIN SCREW DIN939-10.9-M5X115
R900009432 PIN SCREW DIN939-10.9-M5X150
R900009433 HEX NUT M5-A3C-RNI-14515
R900009434 SPRING 6.3 / 1X14 / 5,5
R900009435 SHCS ISO4762-M6X175-10.9
R900009436 SPRING 12 / 1,8 X32 / 7
R900009458 FUEHRUNGSRING ...- 9.5 PTFE BZ RN150.21
R900009461 SPRING 30/2X88/5
R900009463 SPRING 45 / 3,2 X126, 5 / 6
R900009467 SPRING 44/8X223/15
R900009470 SPRING 42/9X233, 5 / 16
R900009471 SPRING 42 / 4.5 X216, 5 / 15
R900009472 SPRING 45/10X282, 5 / 18
R900009473 SPRING 50 / 5,6 X229/14
R900009474 SPRING 65/14X462/22
R900009475 SPRING 58/7X288, 5 / 15
R900009476 SPRING 70/9X331/14
R900009477 SPRING 70/15X523/22
R900009482 O-RING 85.09 X5 ,33-N-NBR90
R900009483 O-RING 43.82 X5 ,33-N-NBR90
R900009484 O-RING 75.57 X5 ,33-N-NBR90
R900009486 O-RING 113.67 X5 ,33-N-NBR90
R900009488 O-RING 170.82 X5 ,33-N-NBR90
R900009489 O-RING 189.87 X5 ,33-N-NBR90
R900009492 O-RING 278.77 X5 ,33-N-NBR90
R900009493 O-RING 148.82 X3 ,53-N-NBR90
R900009495 O-RING 221.84 X3 ,53-N-NBR90
R900009496 O-RING 291.47 X7-N-NBR90
R900009497 O-RING 354.97 X7-N-NBR90
R900009498 O-RING 367.67 X7-N-NBR90
R900009499 O-RING 430.66 X7-N-NBR90
R900009500 O-RING 506.86 X7-N-NBR90
R900009501 O-RING 532.26 X7-N-NBR90
R900009502 O-RING 608.08 X7-N-NBR90
R900009504 O-RING 29.74 X 3 ,53-N-FKM80
R900009505 O-RING 40.87 X 3 ,53-N-FKM80
R900009510 O-RING 120.24 X3 ,53-N-NBR90
R900009515 SPRING 14.6 / 1.6 X40 / 8
R900009520 FITTING N8-1 / 4 ZN
R900009522 FITTING N8-1 / 2 ZN
R900009526 FITTING N8-1 1 / 2 ZN
R900009528 FITTING N8-2 1 / 2 ZN
R900009535 STUETZRING 56,3 / 62x1
R900009536 STUETZRING 71.3 / 80x1
R900009537 STUETZRING 86.3 / 95X1
R900009538 STUETZRING 106.3 / 115X1
R900009541 WASHER DIN6799 3.2
R900009544 O-RING 85.09 X5 ,33-N-FKM80
R900009547 O-RING 10.77 X 2 ,62-N-NBR90
R900009551 NUTRING 23x30 A 01 PDA
R900009552 ISO1207-HEAD SCREW M4x4-4.8-A3C
R900009554 SPRING 19 / X68 3.2 / 9.5
R900009555 O-RING 85.32 X 3 ,53-N-FKM80
R900009557 O-RING 43.82 X5 ,33-N-FKM80
R900009559 O-RING 69.22 X5 ,33-N-FKM80
R900009565 O-RING 189.87 X5 ,33-N-FKM80
R900009580 SCRAPER 4 / 4X 12X 7 A1 F85 RN182.07
R900009583 STUETZRING 8.6 / 12x0, 6
QUAD RING R900009587 X2 10.20, 62-4111A 514AQ
R900009588 O-RING 17x2 ,5-N-FKM80
R900009593 BUSHING 25.0 / 28.0 X 30.0 PAP .. P10
R900009604-HEAD SCREW M5x45 ISO4762-10.9
R900009605 STUETZRING 17/20X0, 6
ROD SEAL R900009620 36 / 48X22, 5FKM RN182.34
ROD SEAL R900009621 45 / 60x22, 5FKM RN182.34
ROD SEAL R900009622 56 / 71X22, 5FKM RN182.34
ROD SEAL R900009624 90/105X22, 5FKM RN182.34
ROD SEAL R900009626 125/140X34, 0FKM RN182.34
ROD SEAL R900009627 140/155X34, 0FKM RN182.34
R900009628 PISTON SEAL 125/100X25, 8 FKM RN182.12
R900009655 O-RING 18.77 0.78 X1-N-NBR90
R900009663 SHCS ISO4762-M6X160-10.9
USIT-RING R900009672 14/18, 7X1, 5 U of NBR
R900009694 O-RING 4X1-N-NBR90
R900009697 PLATE DIN433-2 ,2-SOFT-AL
R900010172 MAGNET WU35-4 M.N. 110V60HZ SPARE
R900010182 ABZEK-B5-90L-4-A1-1, 50 / 1,80
R900010183 ABZEK-B5-71-4-A1-0, 37 / 0,44
R900010186 ABZEK-B5-A0-80-4-0, 55 / 0.66
R900010187 ABZEK-B5-80-4-A1-0, 75 / 0,90
R900010206 ABZEK B5-A0-71-4-0, 25 / 0,30
B5-90S-R900010207 ABZEK-4-A0-1, 10 / 1,32
R900010208 ABZEK-100L-4-B5-A0-2, 20 / 2.64
R900010209 ABZEK-B5-100L-4-A1-3, 00 / 3,60
R900010210 ABZEK-B5-112M-4-B0-4, 00 / 4,80
GU35-4 R900010260 MAGNET O.N. 12V
GU35-4 R900010261 MAGNET M.N. 12V SPARE
GU35-4 R900010262 MAGNET O.N. 24V
R900010263 MAGNET GU35-4M.N.24V
GU35-4 R900010267 MAGNET M.N. 110V
GU35-4 R900010269 MAGNET M.N. 180V
GU35-4 R900010271 MAGNET M.N. 220V
R900010274 MAGNET WU35-4 O.N. 220V50HZ
GU35-4 R900010301 MAGNET M.N. 196V
R900010302 MAGNET WU35-4 M.N. 127V50HZ
GU35-4 R900010311 MAGNET M.N. 96V
R900010316 MAGNET GH70-4-A M.N. 220V
R900010453 COIL YELLOW-GREEN 500 ohm
R900010454 500 OHM COIL RED-BLUE
R900010462 MAGNET GV45-4-A O.N. 19.5 ohm
R900010477 200 OHM COIL RED-BLUE
R900010478 COIL YELLOW-GREEN 200 ohm
R900010490 MAGNET GV72-4 M.N. 19 ohm
R900010493 ABZEK-132S-4-B5-B0-5, 50 / 6,60
R900010494 ABZEK-B5-132M-4-B1-7, 50 / 9,00
R900010495 MAGNET GV45-4-A M.N. 19.5 ohm
R900010499 COIL YELLOW-GREEN, 80 ohm
R900010500 80 OHM COIL RED-BLUE
R900010505 MAGNET WU35-0 M.N. 120V60HZ SPARE
GU35-4 R900010510 MAGNET M.GN. 24V
R900010514 POTENTIOMETER MCP 30/RA
GU35-4 R900010517 MAGNET M.VN. 24V
R900010521 MAGNET GV45-2-A O.N. 19.5 OHM SK1412
R900010522 VT 1562-2X /
R900010531 ABZEK-B5-160M-4-B0-11, 00/13, 20-K
R900010568 MAGNET GP45-4-A O.N. 19.5 ohm
R900010569 MAGNET GP45-4-A M.N. 19.5 ohm
R900010571 MAGNET M.IW9 GP60-4-A-03-00 10.0 OHM
R900010585 COIL YELLOW-GREEN, 40 ohm
R900010586 40 OHM COIL RED-BLUE
R900010587 MAGNET M.IW9 GP61-4-A-03-00 10.0 OHM
R900010588 MAGNET M.IWB GP61-4-A-13-00 10.0 OHM
R900010595 MAGNET GP61-4-A O.N. 10.0 ohm
R900010604 MAGNET GW50-4-A M.N. 24V
R900010605 MAGNET GH70-0-A M.N. 24V
R900010609-A MAGNET GP45A4 O.N. 5.4 Ohm
R900010614 MAGNET GP45-2-A M.P. 19.5 ohm
R900010615-A MAGNET GP45A4 M.IW9-03-00 5.4 OHM
R900010622 MAGNET GP45-4-A M.N. 5.4 Ohm
R900010623 MAGNET GP61-4-A M.N. 10.0 ohm
R900010631 MAGNET GP45-4-A M.P. 19.5 ohm
R900010640 MAGNET GZ44-4-A M.N. 24V
R900010641 MAGNET GZ70-4-A M.VN. 24V
R900010642-A MAGNET GP45B4 M.IW9-03-00 5.4 OHM
R900010656 MAGNET GP61-4-A M.N. 3.1 OHM 12V
R900010714 MAGNET GW50-4-A M.N. 96V
R900010715 MAGNET GW50-4-A M.N. 110V
R900010726 VT 1600-3X/E1
R900010735 VT 5000-2X/R5E
R900010737 VT 5001-2X/R5E
R900010738 VT 5002-2X/R1E
R900010739 VT 5002-2X/R5E
R900010751 SEAL KIT FL VAB-6 H / L
R900010773 VT 5000-2X/R1E
R900010775 VT 5013-3X/R5E
R900010776 VT 5014-3X/R5E
R900010777 VT 5015-3X/R5E
R900010778 VT 5016-3X/R5E
R900010779 VT 5017-3X/R5E
R900010787 VT 5014-3X/R1E
R900010792 VT 5015-3X/R1E
R900010811 COIL EZ 203 G 24
R900010816 MAGNET WU35-4 M.N. 200V50HZ
R900010821 CAP GH/WH70 m.n
R900010834-A MAGNET GP45A9 M.P. 5.4 Ohm
R900010844 MAGNET GM37-C1A O.N. 12V 14W
R900010871 VT 11004-1X /
R900010894 VT 4438-1X/R5 (MOD.VT5005-1X/IW9/20)
R900010895 VT 4942-1X/R5 (MOD.VT5006-1X/IW9/20)
R900010934-A MAGNET GP35H4 O.N. 12.0 ohm
R900010935-A MAGNET GP35H4 M.N. 12.0 ohm
R900010937 VT 11 006-1X /
R900010938 VT 11 015-1X /
R900010950 MAGNET WU35-4 M.VN. 110V50HZ SPARE
R900010957 VT 11005-1X /
R900010958 VT 11011-1X /
R900010959 VT 11012-1X /
R900010960 VT 11013-1X /
R900010961 VT 11 016-1X /
R900010989 VT 11 027-1X /
R900010991 VT 11 029-1X /
R900010992 VT 11030-1X /
R900010997 MAGNET WH44-4-A M.N. 220V50/60 +240 V60HZ
R900011010 SPRING 38 / X66 6.5 / 4.5
R900011012 SPRING 44 / X88 7.5 / 5.5
R900011018 STUETZRING 64/72X1
R900011019 grooved pin ISO8741-10X16-ST
R900011023 AIR FILTER ELF P 3 F 10 W 1.X
Check valves R900011026 22L/25S/0, 5NBR POS1-5
R900011028 BUSHING 16.0 / 18.0 X 12.0 PAP .. P10
R900011029 SPRING 33/5X59, 3 / 4, 5
R900011030 SPRING 33/4X58, 3 / 4
R900011031 SPRING 29.7 / 4.5 X104 / 9
R900011036 SPRING 25.8 / 3X53, 5 / 4, 5
R900011039 CONNECTOR 3P Z45 GDM201 BG & B
R900011040 WASHER 85X85X0, 050 AFTER DRAWING
R900011041 WASHER 85X85X0, 055 AFTER DRAWING
R900011042 WASHER 85X85X0, 060 AFTER DRAWING
R900011043 WASHER 85X85X0, 065 AFTER DRAWING
R900011044 WASHER 85X85X0, 070 AFTER DRAWING
R900011045 WASHER 85X85X0, 075 AFTER DRAWING
R900011046 WASHER 85X85X0, 080 AFTER DRAWING
R900011048 WASHER 85X85X0, 090 AFTER DRAWING
R900011050 WASHER 85X85X0, 100 AFTER DRAWING
R900011052 WASHER 85X85X0, 200 AFTER DRAWING
R900011069 HEX NUT ISO8673-8-M64x4
ROD SEAL R900011072 125/140, 5X 6.3 PUR
R900011080 STUETZRING 40/50X1, 5
R900011081 STUETZRING 53/63X1, 5
R900011083 STUETZRING 88/100X2
R900011085 STUETZRING 135/150X2
R900011089 O-RING 12X1 ,5-N-FKM80
R900011090 SPRING 86/8X308/12, 5
R900011094 SPRING 27.6 / 3.4 X40 / 3
R900011100 23.6 SPRING / 5X56, 5 / 6
R900011101 STAPLE 64/12 CNK
R900011102 STUETZRING 61.4 / 66X1
R900011105 SPRING 39/9X78, 5 / 5
R900011106 SEAL DC 55013-0060 - 46K-011-8307
R900011117 SPRING 16,5 / X38 4.5 / 4.5
R900011119 SPRING 22.8 / 5.6 X140/15, 5
R900011180 SPRING 6.7 / 1.1 X 13, 9 / 5
R900011191 HOSE AB20-11/.1000
R900011194 SPRING 15.3 / 2.25 X 22, 9 / 5
R900011210 counterbalance valve 1CE100-P-35-SV-4 SPEC.
R900011222 SHCS ISO4762-M16X90-10.9
R900011223 SPRING 49 / 5,6 X75 / 4
R900011224 SPRING 69 / 6,3 X92 / 3
R900011226 SPRING 50/4X78/4
R900011227 SPRING 42 / X65 3.4 / 3.5
R900011230 NUTRING 18.0 X25, 0x4, 0 811 091 G6 F / V
R900011238 SPRING 6.8 / 0,9 X19, 5 / 8
R900011240 SPRING 24 / 5,3 X55 / 6
R900011241 AIR FILTER ELF P 4 F 10 W 1.X
R900011252 AC PBR 80CS4H / A200 / 95 -1X/DH-AL
R900011254 AC PBR 80CS4H / A250/116 -1X/DH-AL
CORK SEAL R900011256 AB33-33/C200
CORK SEAL R900011257 AB33-33/C250
SNAP RING R900011258 DIN7993-A38
R900011262 CYLINDER SCREW DIN912-M30X140-10.9NEL
R900011264 SHCS ISO4762-M20X110-10.9
R900011267 Schraubkupplungen AB20-11/K2 G1 / 4
R900011268 O-RING 17.17 0.78 X1-N-NBR70 MT
R900011275 O-RING 9.25 0.78 X1-N-NBR70 MT
R900011277 O-RING 14X1 0.78 N NBR70 MT
R900011300 SPRING 15,6 / 2X35 / 4,5
R900011301 SPRING 20/2X28/3
R900011302 SPRING 2 / 2, 25x28 / 3
R900011315 GEAR AB33-22/KD 19
R900011317 GEAR AB33-22/KD 28
R900011318 GEAR AB33-22/KD38
R900011319 GEAR AB33-22/KD 42
R900011321 NABE AB33-22/KD 19-18
R900011322 NABE AB33-22/KD 19-19X37
R900011323 NABE AB33-22/KD 19-24
R900011324 NABE AB33-22/KD 24-18
R900011325 NABE AB33-22/KD 24-19
R900011326 NABE AB33-22/KD 24-24
R900011327 NABE AB33-22/KD 24-25
R900011328 NABE AB33-22/KD 24-28
R900011329 NABE AB33-22/KD 28-18
R900011331 NABE AB33-22/KD 28-25
R900011332 NABE AB33-22/KD 28-28
R900011333 NABE AB33-22/KD 28-32
R900011334 NABE AB33-22/KD 28-38
R900011335 NABE AB33-22/KD 38-18
R900011337 NABE AB33-22/KD 38-25
R900011338 NABE AB33-22/KD 38-28
R900011339 NABE AB33-22/KD 38-32
R900011340 NABE AB33-22/KD 3

 

 

صفحه اصلی  ::   درباره ما  ::   آموزش  ::   پرسش و پاسخ  ::   فرم مشاوره  ::   تماس با ما

هیدرولیک، پنوماتیک، شیر هیدرولیک، پمپ هیدرولیک، جک هیدرولیک، یونیت هیدرولیک، طراحی هیدرولیک،  هیدروموتور

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت رکسان پارسیان می باشد.هر گونه کپی برداری از اطلاعات سایت غیر مجاز می باشد.

Web Manager : kia studio                                                                                                                                                               info@rexsun.ir